Akademik Kurul Toplantısı Yapıldı

25 Eylül 2019, Çarşamba 214

Artvin Çoruh Üniversitesi İlahiyat Fakültesi 2019-2020 akademik yılı "Akademik Genel Kurul Toplantısı" 25 Eylül 2019 Çarşamba saat 11:00'de Hopa Yerleşkesi Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. 

İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nebi GÜMÜŞ başkanlığında yapılan toplantı yeni akademik yılın hayırlı olması temennileri ile başladı. Sınıf şubelendirmelerinin ve ders programlarının son derece dikkatli bir şekilde yapıldığına ve ders kayıtlarının sorunsuz bir şekilde devam ettiğine işaret eden dekan bey, ders dağılımlarındaki özverili tutumları sebebiyle hocalarımıza teşekkür etti.  

Toplantıya katılan tüm öğretim elemanlarının görüş ve taleplerini dinleyen Prof. Dr. Nebi GÜMÜŞ ders kayıt işlemlerinde yapılan değişiklikler hakkında bilgi verdi. Öğrenci otomasyonu ile ders programlarının birbirine entegre edilmesi sayesinde aynı saatte birden fazla derse kayıtlanma sorununun tamamen giderildiğini ifade etti.  

Fakültemize yeni başlayacak öğrencilerin akademik işleyiş hakkında bilgilendirileceği oryantasyon eğitimi hakkında bilgi alan dekan bey bu eğitimin hem öğrenciler hem de fakültemiz açısından önemli olduğunun altını çizdi. 

Öğretim Üyeleri, Öğretim Görevlileri, Araştırma Görevlileri ve Fakülte Sekreterinin de hazır bulunduğu akademik genel kurul toplantısı Prof. Dr. Nebi GÜMÜŞ’ün, "başarılı bir akademik yıl" dilekleri ile sonlandırıldı.