Fakülte Kurul Üyeleri


 

                                                                     ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ

                                                                             İlahiyat Fakültesi Dekanlığı

                                                                                       Fakülte Kurulu 

 

Unvanı Adı Soyadı

Görevi

Üyeliğe Atanma Tarihi

Süresi

Üyeliğinin Bitiş Tarihi

1

Prof. Dr. Nebi GÜMÜŞ

  Dekan (Başkan)

01.04.2019

Görevi Devam ettiği sürece

 

2

Prof. Dr. Nuri YAVUZ

  Profesör Doktor (Üye)

01.06.2021

3 Yıl

01.06.2024

3

Prof. Dr. Özgür EMİNAĞAOĞLU

  Profesör Doktor (Üye)

20.11.2018

3 Yıl

20.11.2021

4 Prof. Dr. Mehmet ERSOY Profesör Doktor (Üye) 04.11.2020 3 Yıl 04.11.2023

5

Doç. Dr. Fikret SÖZBİLİR

  Doçent Doktor (Üye)

27.07.2020

3 Yıl

27.07.2023

        6

Dr. Öğr. Üyesi Cafer GENÇ

 Doktor Öğretim Üyesi (Üye)

06.12.2018

3 Yıl

06.12.2021

        7

Dr. Öğr. Üyesi Aydın BAYRAM

 Temel İslam Bilimleri 

 Bölüm Başkanı (Üye)

28.09.2018

3 Yıl

28.09.2021

        8

Dr. Öğr. Üyesi Mevlüt POYRAZ

 İslam Tarihi ve Sanatları 

 Bölüm Başkanı (Üye)

24.02.2020

3 Yıl

24.02.2023

9 Dr. Öğr. Üyesi Muhammet KARAOSMAN Felsefe ve Din Bilimleri Bölüm Başkanı (Üye) 23.10.2020 3 Yıl 23.10.2023

                      Maksut ERMİŞ

Fakülte Sekreteri (Raportör)

11.07.2018

Görevi Devam Ettiği Sürece