Yönetim Kurulu Üyeleri


 

                                                                      Artvin Çoruh Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanlığı

                                                                                          Fakülte Yönetim Kurulu 

 

Unvanı Adı Soyadı

Görevi

Üyeliğe Atanma Tarihi

Süresi

Üyeliğinin Bitiş Tarihi

1

Prof. Dr. Nebi GÜMÜŞ

Dekan (Başkan)

01.04.2019

 

Görevi Devam Ettiği Sürece

 

2

Prof. Dr. Nuri YAVUZ

Profesör Doktor (Üye)

02.06.2021

3 Yıl

02.06.2024

3

Prof. Dr. Mehmet ERSOY

Profesör Doktor (Üye)

27.07.2020

3 Yıl

27.07.2023

4

Doç. Dr. İsmail BAYER

Doçent Doktor (Üye)

18.10.2019

3 Yıl

18.10.2022

5

Doç. Dr. Fikret SÖZBİLİR

Doçent Doktor (Üye)

27.07.2020

3 Yıl

27.07.2023

6 Doç. Dr. İsmail BAYER Doçent Doktor (Üye) 18.10.2019 3 Yıl 18.10.2022

7

Dr. Öğr. Üyesi Cafer GENÇ

Doktor Öğretim Üyesi (Üye)

16.11.2020

3 Yıl

16.11.2023

Maksut ERMİŞ

Fakülte Sekreteri (Raportör)

11.07.2018

Görevi Devam Ettiği Sürece